Titles you rated
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 0.5
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 2.5
Major: The Ball of FriendshipRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - The Chirps of LightRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - Cage of FlamesRated ★ 3.5
The Prince of Tennis: Two Samurais, The First GameRated ★ 4.0
Blue Exorcist: The MovieRated ★ 4.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 5.0
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 4.5
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 4.0
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 3.5
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 4.5
Eden of the East Movie II: Paradise LostRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 4.5
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.5
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0