Titles you rated
- Living Among the RichRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5