Series
Ratings
13
Master's SunRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5