Movies
Ratings
97
FractureRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0