Series
Ratings
100
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Tipping the VelvetRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0