Movies
Ratings
104
SkyfallRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
LooperRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 1.5
ObsessedRated ★ 1.0
A MuseRated ★ 1.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5