Movies
Ratings
426
Kamome DinerRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5- BLIEdal ShowerRated ★ 0.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
As OneRated ★ 1.5
SPF-18Rated ★ 0.5
SkyscraperRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5