Movies
Ratings
43
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0