Titles you rated
High KickRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0