Movies
Ratings
54
Black SwanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
England Is MineRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0