Movies
Ratings
664
SplitRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 5.0