Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 0.5