Series
Ratings
71
Cunning Single LadyRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0