Series
Ratings
25
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0