Series
Ratings
16
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0