Titles you rated
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
SkylineRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.5