Movies
Ratings
365
Miss SloaneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0