Movies
Ratings
1030
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 3.5- The SpyRated ★ 2.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 1.0
The Chinese FeastRated ★ 4.0
DoomRated ★ 2.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
Wanee & JunahRated ★ 2.0
MoebiusRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
Three… ExtremesRated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0