Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5