Titles you rated
In TimeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0