Series
Ratings
55
원피스 1기Rated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5