Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Beyond the ReachRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5