Movies
Ratings
205
ExhumaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
A DayRated ★ 1.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5- Table MannerRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Color Me TrueRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5