Series
Ratings
109
Lovely WriterRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0
Jack O' FrostRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 2.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5
My Beautiful ManRated ★ 2.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Our YouthRated ★ 2.0
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 2.0
Nee Sensei, Shiranai No?Rated ★ 2.0
Top KnifeRated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Pornographer Mood IndigoRated ★ 3.0