Movies
Ratings
1282
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 3.0