Movies
Ratings
123
BeanRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0