Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0