Series
Ratings
84
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.5
Code BlueRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.0