Series
Ratings
60
Falling for ChallengeRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0