Movies
Ratings
655
Bunny DropRated ★ 4.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
MunichRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
JobsRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 3.5