Movies
Ratings
307
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Wet DreamsRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0