Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
English VinglishRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Never ForeverRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5