Movies
Ratings
263
Knives OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 5.0