Movies
Ratings
22
The IntouchablesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5