Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5