Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5