Series
Ratings
22
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0