Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 2.0
Alias GraceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5