Movies
Ratings
183
Chicken RunRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0