Series
Ratings
181
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 4.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Will & GraceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Read My LipsRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0