Movies
Ratings
680
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
MidwayRated ★ 2.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5