Series
Ratings
151- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Ode to GallantryRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5- Demi Gods & Semi DevilsRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5