Series
Ratings
40
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 2.5
Aggressive RetsukoRated ★ 5.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- www.working!!Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5