Titles you rated
The Great BattleRated ★ 4.0
BleachRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Searching for the ElephantRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5- BulliesRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0