Series
Ratings
106
GoblinRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 1.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5