Movies
Ratings
50
The UnjustRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0