Series
Ratings
49
Hot SpotRated ★ 5.0
My DearestRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0