Titles you rated
The Plan ManRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0