Titles you rated
Me and MeRated ★ 1.5
ZodiacRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Doctor SleepRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
HustlersRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0