Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
UpRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5